MÖBLER / Bord / Bord 6903331
nr 690 3331
Bord
1800-tal, längd: 65, djup: 48, höjd: 77
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 april 2011
kl 17:01:26
200 kr
200 kr
350 kr
350 kr